Chata Relax

Ubytování


Nápaditý a hřejivý rustikální desing špičkového opavského stolaře Jiřího Samka vytváří v interiéru chaty tu správnou atmosféru pro dokonale pohodový pobyt. V přízemí se nachází společenská místnost, hrací chodba, lyžárna, WC a koupelna. V prvním patře 8 pokojů, televizní koutek a sociální zařízení.

 
 

Společenská místnost


Hlavním prostorem chaty je velká společenská místnost, které dominuje velká sedací souprava a robusní stůl prakticky umístěný proti hřejivému krbu. 

Chata Relax
 

KUCHYNĚ S BAREM


V kuchyni najdete vše potřebné pro vaření, indukční varnou desku s troubou, mikrovlnku, velkou lednici, spižírnu... Propojení se společenskou místností zajišťuje moderní barový pult s vlastním výčepním zařízením. 

Chata Relax

Pokoje


V prvním patře se nachází 8 pokojů, které jsou vybaveny úložnými prostory. 4 pokoje jsou dvoulůžkové a 4 třílůžkové. Dohromady tedy můžete využít k pobytu 20 lůžek. V předsíni je instalován pohodlný televizní koutek.

Chata Relax
 

WC a koupelny


Sociální zařízení naleznete jak v přízemí vedle kuchyně a společenské místnosti, tak i v prvním patře na chodbě, která spojuje ubytovací prostory. K dispozici je sprchový kout i vana. Můžete využít i pračku na vyprání špinavého prádla po náročných výletech.

Chata Relax